×
"Daha Güzel Bir Bolu İçin"
Yıldırım Beyazıt İ.Ö. Anasınıfı Açılış Töreni

Okulun anasınıfı açılışı için yapılan törene İl Millî Eğitim Müdürü Recep Sezer, Millî Eğitim Müdür yardımcıları ve Şube Müdürleri, Vakfımızın yönetim kurulu, mütevelli ve danışma kurulu üyeleri, anasınıfının yapımı için bağışta bulunan işadamı Orhan Uçar ile annesi Fikriye Uçar katıldı.

“AMACIMIZ BOLU’NUN KALKINMASI”
Törende konuşan Vakıf Başkanımız M. Şerafettin ERBAYRAM, Bolu’nun kalkınması için Bağışçılar Vakfı’nın gereken yardım ve projeleri yapmaya devam edeceklerini belirterek amaçlarının Bolu’nun kalkınması olduğunu söyledi. Erbayram, Bağışçılar Vakfı’nı 50’ye yakın işadamının kurduğunu belirterek AİBÜ’ye de çok yakın zamanda ARGE kurulacağını açıkladı. Vakfın aynı zamanda mütevelli heyeti üyesi de olan Orhan Uçar’a anasınıfı için bulunduğu katkıdan dolayı teşekkür eden Erbayram, 50 anasınıfı daha çıkarmayı hedeflediklerini söyledi.

“ÇOCUKLAR GELECEĞİMİZDİR”
İl Millî Eğitim Müdürü Recep Sezer de yaptığı konuşmada çok mutlu olduklarını söyleyerek söze başladı. Sezer, her bir çocuğun ayrı mizaçta olduğuna dikkat çekerek, bu yüzden her çocuğa ayrı eğitim ve ayrı muamele uygulanılması gerektiğini belirtti. “Çocuklar bizim geleceğimizdir” diyerek konuşmasına devam eden Sezer, yapılan bağış ile eğitime başlayan anasınıfında çocukların geleceğe en iyi şekilde hazırlanacağını kaydetti.