Haberler

VAKFIMIZIN DESTEKLEDİĞİ PROJELERDEN BİRİ DAHA GERÇEKLEŞTİ GELECEĞİN OLİMPİYAT ŞAMPİYONLARI YURDA DÖNDÜLER

Bolu Gençlik Merkezi Spor Kulübü adına yarışan alt yapıdaki küçük cimnastikçilerimizi daha iyi yetiştirebilmek, diğer ülkelerdeki yaşıtları ile aynı arenada çalışma ortamı oluşturarak daha iyi motive olmalarını sağlamak ve Olimpiyat Oyunları gibi bir hedefe odaklanmalarını gerçekleştirebilmek için 11 sporcumuz ve 3 antrenörümüz İtalya'nın Brescia kentinde Uluslararası Artistik Cimnastik Alt Yapı Hazırlık Kampına Bolu Bağışçılar Vakfı proje desteği ile katılmışlardı.

Bolu'ya dönen sporcularımız Vakfımıza nezaket ziyaretinde bulundu. Başta Bolu İl Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Suat ÇELEN olmak üzere Cimnastik Bolu İl Temsilcisi Cumhur ÖZÇELİK ve takım antrenörleri Mergül GÜLER ve Öznur Cesur'un yer aldığı heyet, cimnastiğe verdiği desteklerden dolayı Bolu Bağışçılar Vakfı Başkanı M. Şerafettin ERBAYRAM'a teşekkür plaketi sundu.

Küçük cimnastikcilerimiz yüksek bir moral döndükleri kamp sonrası hedeflerinin 2020 olimpiyatlarında başarılar elde etmek olduğunu ifade ettiler.
Vakfı Başkanı M. Şerafettin ERBAYRAM da, Bolu Bağışçılar Vakfı olarak gençliğe ve spora destek olmaya devam edeceklerini söyledi.