×
"Daha Güzel Bir Bolu İçin"
Bolu Bağışçılar Vakfı Seben Elma Festivali'nde

12. Seben Elma Festivali yoğun katılım ile adına yakışır şekilde gerçekleşti.Vali Yardımcısı Ayhan KARTLI,Milletvekili Fehmi KÜPÇÜ ,Milletvekili Tanju ÖZCAN ,Bolu Belediye Başkanı Alaaddin YILMAZ,AİBÜ Rektörü Hayri Coşkun ,Bağışçılar Vakfı Başkanı Şerafettin ERBAYRAM ,kurum amirleri,memurlar ve halkın katılımıyla gerçekleşti.

Vakfımız projelerinden olan Seben Örnek Elma Bahçesi elma çeşitlerinin de sergilendiği festivalde, Vakıf Başkanımız sayın Şerafettin ERBAYRAM konuşma yaptı, ERBAYRAM konuşmasında vakfın 50 duyarlı iş adamının bir araya gelerek

kurulan Sosyal yatırım fonu modelinde işleyen alanında tek model olduğundan bahsederken Elma Bahçesi Projesinin hangi aşamalar sonrası buralara kadar geldiğini anlattı.
Seben Belediye Başkanı Sayın Süleyman ÖZBAĞ ve Isparta Eğirdir Meyvecilik Enstitüsü Müdürü Sayın İsa EREN ise yaptıkları konuşmalarında hem şahsi girişimlerinden ve özellikle Seben için yaptığı çalışmalardan dolayı hem de vakıf çalışmalarından dolayı vakıf başkanımız Şerafettin ERBAYRAM'a teşekkür ettiler.