×
"Daha Güzel Bir Bolu İçin"
BBV "Okullar Hayat Olsun Bolu Çocuk Sanat Atölyeleri" Projesine Destek Verdi

#

#

Bolu Bağışçılar Vakfı, Bolu İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Müzik Eğitimciler Derneği (MÜZED) arasında oluşturulan Bolu Belediye Başkanlığı ile vakfımız tarafından da desteklenen “OKULLAR HAYAT OLSUN BOLU ÇOCUK SANAT ATÖLYELERİ” projesi işbirliği protokolü imza törenine katıldı.


Bu proje ile çocukların boş zamanlarında sanatın herhangi bir dalıyla ilgilenmeleri amaçlanmakta olup vakfımızca bu amaç için satın alınan piyanolar Köroğlu, Mevlana, 60.Yıl, ve İnkilap İlköğretim okulları müdürlerine Vakıf Başkanımız M. Şerafettin ERBAYRAM tarafından teslim edilmiştir.


Tören 14 Mayıs 2013 Salı günü saat 15.00’ de İnkilap İlköğretim Okulunda Vali İbrahim ÖZÇİMEN, Belediye Başkanı Alaaddin YILMAZ, Milli Eğitim Müdürü Recep ALPDOĞAN ,Bağışçılar Vakfı Başkanı M. Şerafettin ERBAYRAM ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Emin SEMERCİOĞLU, Müzed Yönetim Kurulu Üyeleri; Prof. Dr.Suna ÇEVİK, Prof. Dr. Uğur ALPAGUT, AİBÜ Müzik Ana bilim dalı öğretim üyesi Prof. Dr. Nesrin KALYONCU,Daire Müdürleri , İş adamları, Okul/kurum yöneticileri ve velilerin yoğun katılımı ile gerçekleşmiştir.


Programa AİBÜ Müzik Eğitimi Bölümü öğrencilerinin müzik dinletisi ile devam edildikten sonra bu proje kapsamında çalışan öğrencilerin koro gösterisi ile son verilmiştir.
Bu projeye AİBÜ Müzik Eğitimi Bölümü öğretim üyeleri ve öğrencileri de destek vermektedirler.