×
"Daha Güzel Bir Bolu İçin"
Yıllara Göre Dağılım

BOLU BAĞIŞÇILAR VAKFI BURSLARI

Bursların Yıllara Göre Dağılımı

YILI BAŞARI ÖZEL BURSU ŞARTLI BAĞIŞ BURSLARI

ŞARTSIZ BAĞIŞ BURSLARI

BURS TUTARI
2008-2009 - 33 - 28.650,00 TL
2009-2010 4 26 7 61.600,00 TL
2010-2011 4 38 10 82.595,00 TL
2011-2012 4 46 15 118.275,00 TL
2012-2013 5 58 20 143.625,00 TL.
TOPLAM 434.745,00 TL.
BOLU BAĞIŞÇILAR VAKFI 2012 - 2013 YILI BURS ALANLAR LİSTESİ
BAŞARI ÖZEL BURS ALANLAR
SIRA NO AD SOYAD ÜNİVERSİTE BÖLÜM
1 ERHAN BOZTAŞ ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ TIP
2 FATİH ÇAĞLAR TAŞÇI BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
3 GÖKÇE AYDEMİR HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP
4 GİZEM SILA BAYSA MARMARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK
5 UTKU GÖRKEM ERDOĞAN HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP
ŞARTSIZ BURS ALANLAR
6 ELİF NUR YAZICI BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ
7 DEMET TAŞÖREN ANKARA ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ
8 ELİF KARAGÖZ HACETTEPE ÜNİ. BİLGİSAYAR ÖĞRETMENLİĞİ
9 SEMRA ŞANLI ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ TIP
10 GÜLSÜM DOĞAN DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
11 HARUN TÜRKOĞLU ERCİYES ÜNİVERSİTESİ UÇAK ELEKTRİK ELEKTRONİK
12 AYLA CANLI ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TIP
13 SEMA SONER MARMARA ÜNİVERSİTESİ TIP
14 AKIN SÜZER DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
15 ERTUĞRUL CANLI ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TIP
16 ERMAN SELİM TÜRK İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
17 ZEHRA GENÇ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP
18 BİLGEN İSTEK GAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP
19 AHMET SELİM KONUK ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR
20 ZEYNEP GENDİGELENOĞLU ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TIP
21 HALİL İBRAHİM BAYRAKTAR CERRAHPAŞA ÜNİVERSİTESİ TIP
22 KÜBRA ERTÜRK DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TIP
23 TUNAHAN KURUKAHVECİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ TIP
24 AYBERK TERLİKAYA BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
25 RÜMEYSA BATTAL ANKARA ÜNİVERSİTESİ DİŞ
ŞARTLI BURS ALANLAR
26 SÜMEYYE BULUT ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ RESİM İŞ ÖĞRETMENLİĞİ
27 HÜLYA UÇAR ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
28 UMUT GÜLŞEN ESKİŞEHİR OSMAN GAZİ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
29 SİBEL VURAL SAFRANBOLU MESLEK Y.O. MİMARLIK VE ŞEHİR PLANLAMA
30 FATMA NUR BAKKALBAŞI ANKARA ÜNİVERSİTESİ AMERİKAN KÜLTÜR VE EDEBİYATI
31 HİLAL GÖZDE TÜZİM AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ESKİ YUNAN DİLİ VE EDEBİYATI
32 NURGÜL İKİZOĞLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ ANTRENÖRLÜK
33 SEVGİ YÜCEER ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
34 İBRAHİM RAHMAN BARUTÇU GAZİ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRONİK ÖĞRETMENLİĞİ
35 MİNE OKAY ANADOLU ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ
36 SERDAR SIR ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİKELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
37 ERSİN ÜNAL ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ SPOR YÖNETİCİLİĞİ
38 AYŞE ÇİFTCİ GİRESUN ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK
39 HARUN MUCUK MERSİN ÜNİVERSİTESİ TURİZM İŞLETMECİLİĞİ
40 BARIŞ DAĞLIOĞLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ MYO BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
41 MEHMET HAKAN ULUSOY DÜZCE ÜNİVERSİTESİ TIP
42 MÜCAHİT GÜLEN SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ MYO BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ
43 AYŞENUR TUĞRAN ESKİŞEHİR ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
44 ALİ İHSAN TİTİZOĞLU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TURİZM İŞLETMECİLİĞİ
45 SENA BULUT ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP
46 İLKNUR BOZOĞLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ
47 MERVE TEMEL BİLECİK ÜNİVERSİTESİ SÖĞÜT M.Y.O BÜRO YÖNETİMİ
48 SERPİL KANI KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ ÇOCUK GELİŞİM
49 MERVE SEZER ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ GIDA KALİTE KONTROL
50 GÜLENDAM KÜBRA GÜN ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ MÜZİK ÖĞRETMENLİĞİ
51 MERT ERDOĞAN İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
52 BÜŞRA YAMAN BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
53 SELİN GÜLEN DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ RESİM İŞ ÖĞRETMENLİĞİ
54 ZEKİ TÜRKER BARTIN ÜNİVERSİTESİ ORMAN MÜHENDİSLİĞİ
55 TÜRKAN GÜLSEVER ERCİYES ÜNİVERSİTESİ HALİL BAYRAKTAR MYO AMELİYATHANE HİZMETLERİ
56 YASEMİN DEMİRTAŞ ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
57 HAZAL ŞAHİN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ METALURJİ VE MLZ. MÜHENDİSLİĞİ
58 TUĞRUL MİNTAŞ ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ RESİM İŞ ÖĞRETMENLİĞİ
59 ZEKAİ OK ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ MYO BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
60 MERVE İLERİ DÜZCE ÜNİVERSİTESİ ÜRETİMDE KALİTE KONTROL
61 EMİR ÖZDEMİR ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
62 MUSAB MEDENİ ZORLU HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP
63 İMRAN UÇAR ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİ. İKTİSAT
64 İLKNUR BAYIN GEBZE YÜKSEK TEK. ENSTİTÜSÜ MATEMATİK
65 DEMET UĞURLU CELAL BAYAR ÜNİ. ULUSLARARASI TİCARET
66 NURDAN SARI ABANT İZZET BAYSAL ÜNİ. MÜZİK ÖĞRETMENLİĞİ
67 ELÇİN GÜLENÇ İSTANBUL TEKNİK ÜNİ. ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
68 MERT BAKIM MİMAR SİNAN ÜNV. SİNEMA-TV
69 KÜBRA ERSOY SELÇUK ÜNİ. HUKUK
70 HÜSEYİN MELİH SOYKAN KARADENİZ TEKNİK ÜNİ. İSTATİSTİK-BİLGİSAYAR BİLİMLERİ
71 HASAN AYDIN AFYON KOCATEPE ÜNİ. TÜRK DİL VE EDEBİYATI
72 YASEMİN GÜN GAZİ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR
73 SEMİHA ÇOLAK UFUK ÜNİVERSİTESİ HUKUK
74 ESRA GÖK ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI
75 MERVE YUNGA ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ MÜZİK ÖĞRETMENLİĞİ
76 İPEK MERVE ALTAŞ ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
77 DİDEM KAYACI ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
78 SÜMEYRA KARAMAN AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
79 BÜŞRA KAHRAMAN ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
80 MÜŞERREF KAYALI İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HUKUK
81 NAZMİYE KOCAMAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REHBERLİK PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
82 NİGAR KOCAMAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ